



Ніж складаний Grand Way 01557 (19,9/8,9см), Туристичний ніж, Кишеньковий ніж складаний
510 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40949
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 01557 (19,9/8,9см)
Складаний ніж Grand Way 01557 з вигнутою обтічною рукояткою та клинком із нержавіючої сталі 420 — зручний інструмент для щоденного використання. Сталь марки 420 вирізняється високою стійкістю до корозії та хорошою в’язкістю, що забезпечує міцність та легкість заточування. Навіть після частого використання ніж легко привести до робочого стану за допомогою будь-яких точильних засобів.

Особливості:
- Ергономічна вигнута рукоятка для зручного хвату
- Клинок з нержавіючої сталі 420 — стійкий до іржі
- Легка заточка навіть у польових умовах
- Надійний замок типу Frame Lock
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 199 мм
- Довжина леза: 89 мм
- Довжина рукоятки: 110 мм
- Товщина леза: 2.4 мм
- Ширина леза: 28 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 53-56 HRC
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал рукоятки: Чорне дерево
- Наявність кліпси: Так
- Тип замка: Frame Lock
- Наявність чохла: Ні
- Вага: 110 г
- Тип пакування: Кольорова картонна коробка
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 01557
- Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 199 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 110 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Тип замка | Frame Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


