


Ніж складний Grand Way 13069 (22,4/9,4см), Напівавтоматичний ніж, Складний ніж Grand Way
642,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40947
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 13069 (22,4/9,4см)
Складаний ніж 13069 – це харизматичний напівавтомат у мілітарі-стилі та водночас функціональний інструмент для рятувальних операцій. Масивне лезо форми american tanto забезпечує підвищену міцність вістря, а конструкція з замком лайнер-лок та пружинним відкриттям дозволяє миттєво підготувати ніж до роботи.
У конструкцію входять стеклобій та стропоріз, які роблять ніж ефективним у надзвичайних ситуаціях. Поєднання латунної та фторопластової шайб забезпечує легкий хід леза й надійність механізму. Це не просто ніж, а багатофункціональний інструмент для екстримальних умов.

Переваги:
- Напівавтоматичне відкриття з фліппером і замком Liner Lock
- Лезо форми American Tanto з посиленим вістрям
- Комбінація латунної та фторопластової шайб для плавної роботи
- Вбудовані стеклобій і стропоріз для екстрених ситуацій
- Міцна металева рукоять з наявністю кліпси
- Надійність і функціональність у складних умовах
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Вид ножа: Складаний
- Загальна довжина: 224 мм
- Довжина леза: 94 мм
- Довжина рукояті: 130 мм
- Товщина леза: 3.25 мм
- Ширина леза: 29 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі, HRC: 52-55
- Поверхня леза: Anodized
- Матеріал рукоятки: метал
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock (Assisted Lock)
- Наявність чохла: ні
- Вага: 285 г
- Ручна робота: ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 224 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Вага ножа | 285 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Комбінована |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 3.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,60 ₴


