



Ніж складаний Grand Way 6662 PC (13/5,5см), Компактний складаний ніж, Ніж з кліпсою та затискачем для купюр
448,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40150
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний ніж Grand Way 6662 PC (13/5,5см)
Складний ніж Grand Way 6662 PC — це компактний та стильний аксесуар, який поєднує функції ножа та затиску для купюр. Ідеальний для цінителів, для яких важлива елегантність і практичність у повсякденних справах.

Переваги:
- Компактний розмір та стильний дизайн — аксесуар справжнього джентльмена
- Лезо з високоякісної сталі 440 C з відмінною твердістю та стійкістю
- Дзеркальне полірування леза надає елегантний вигляд
- Надійний замок Liner Lock забезпечує безпеку під час використання
- Наявність кліпси для зручного носіння та швидкого доступу
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Вид ножа: Складний
- Загальна довжина: 130 мм
- Довжина леза: 55 мм
- Довжина рукоятки: 75 мм
- Товщина леза: 2 мм
- Ширина леза: 25 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Матеріал рукоятки: метал
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Вага: 55 г
Комплектація
- Складний ніж Grand Way 6662 PC
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 75 мм |
| Довжина ножа | 130 мм |
| Довжина у складеному стані | 0.75 см |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 55 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Сірий |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448,80 ₴


