


Ніж складаний Grand Way 01364 (20/8,9см), Туристичний ніж, Кишеньковий ніж складаний
867 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40132
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 01364 (20/8,9см)
Складаний ніж Grand Way 01364 поєднує в собі традиційний зовнішній вигляд і надійні матеріали. Руків’я з кістки буйвола надає йому особливого шарму, а клинок зі сталі 420 має чудову стійкість до корозії і дуже легко заточується. Цей ніж стане чудовим вибором для побутових завдань, подорожей і повсякденного користування. Замок Liner Lock забезпечує надійну фіксацію леза в розкладеному положенні.

Особливості:
- Лезо з нержавіючої сталі 420
- Руків’я з кістки буйвола
- Дзеркальне полірування леза
- Надійний замок Liner Lock
- Поставляється у картонній коробці
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина леза: 89 мм
- Довжина руків’я: 110 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 27 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 54–56 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Матеріал руків’я: Кістка буйвола
- Наявність кліпси: Ні
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: Ні
- Маса: 132 г
- Тип пакування: Кольорова картонна коробка
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 01364
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 132 г |
| Колір | Білий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал рукоятки | Кістка буйвола |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴


