


Ніж складаний Grand Way E-43 (19,5/8,5см), Кишеньковий ніж, Туристичний складаний ніж
637,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33249
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way E-43
Ніж Grand Way E-43 належить до серії EDC — для щоденного носіння. Він поєднує універсальність, практичність та комфорт, залишаючись зручним і компактним для щоденного міського використання.
Модель E-43 вирізняється цільнометалевою конструкцією, оснащена надійним кнопковим замком та зручною кліпсою. Усе це робить ніж міцним, безпечним і майже непомітним при носінні в кишені або на поясі.

Особливості:
- EDC-дизайн для щоденного використання
- Цільнометалева конструкція
- Надійний кнопковий замок (Button Lock)
- Зручна кліпса для прихованого носіння
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 195 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків’я: 110 мм
- Товщина леза: 1.6 мм
- Ширина леза: 28 мм
- Марка сталі: 440 A
- Твердість сталі: 56–57 HRC
- Покриття леза: Satin Finish, Black Oxide
- Матеріал руків’я: Метал
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Button Lock
- Наявність чохла: ні
- Вага: 117 г
- Тип упаковки: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way E-43
- Кольорова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440A |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 117 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,50 ₴


