


Ніж складаний Grand Way E-19 (19,5/8,5см), Кишеньковий ніж, Туристичний складаний ніж
387,60 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32573
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж складаний Grand Way E-19
Середньорозмірний багатофункціональний складаний ніж Grand Way E-19 поєднує зручність у використанні та привабливий зовнішній вигляд. Руків’я з дерев'яними накладками забезпечує комфортні тактильні відчуття навіть у холодну пору року. Ергономічна форма з упорами для пальців сприяє надійному хвату, що робить ніж зручним у щоденному користуванні.

Особливості:
- Зручне дерев'яне руків’я з приємною текстурою
- Ергономічна форма з упорами для надійного хвату
- Підходить для використання без рукавичок у холодну погоду
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 195 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків’я: 110 мм
- Товщина леза: 2.85 мм
- Ширина леза: 23 мм
- Марка сталі: 440 A
- Твердість сталі: 56-57 HRC
- Покриття леза: Black Oxide
- Матеріал руків’я: Дерево
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: ні
- Вага: 112 г
- Тип упаковки: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way E-19
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440A |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 112 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2.85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,60 ₴


