
Ніж складаний Grand Way KS 10179 (20/8,5 см), Кишеньковий ніж, Туристичний складаний ніж
Ніж складаний Grand Way 10179 (20/8,5см)
Складаний ніж Grand Way 10179 виготовлений із сучасної високо-вуглецевої нержавіючої сталі 420, що відома своєю високою зносостійкістю та твердістю. Завдяки високому вмісту хрому він має добру хімічну стійкість, а легування молібденом та ванадієм забезпечує додаткову міцність.
Хоча сталь 420 складніше заточувати і вона погано правиться мусатом, її висока зносостійкість дозволяє рідше виконувати заточку. Руків’я виготовлене з міцного пластику, а надійний замок Liner Lock забезпечує безпечне користування ножем.

Особливості:
- Високовуглецева нержавіюча сталь 420
- Підвищена зносостійкість і твердість
- Руків’я з міцного пластику
- Надійний замок Liner Lock
- Ефективне покриття Black Oxide
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків’я: 115 мм
- Товщина леза: 2.9 мм
- Ширина леза: 18 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Black Oxide
- Матеріал руків’я: Пластик
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: ні
- Вага: 98 г
- Тип упаковки: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 10179
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 98 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Різні кольори |
| Заточка леза | Одностороння |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


