



Ніж складаний Grand Way 8020 К (25,9/11,5см) + чохол, Туристичний складаний ніж, Ніж з клинком 440C та чохлом
1 020 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38181
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складний Grand Way 8020 К (25,9/11,5см) + чохол
Багатофункціональний складний ніж Grand Way 8020 К - ідеальне рішення для туристів, рибалок та автолюбителів. Класичний дизайн поєднується з практичною функціональністю та надійністю.

Переваги:
- Надійний замок Back Lock
- Клинок з міцної нержавіючої сталі 440C
- Класичний дизайн з дерев'яними накладками
- Компактні розміри у складному стані
- У комплекті міцний чохол з кордури
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складний
- Загальна довжина: 259 мм
- Довжина клинка: 115 мм
- Довжина рукоятки: 144 мм
- Товщина клинка: 2.8 мм
- Ширина клинка: 31.5 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Покриття клинка: Satin Finish
- Товщина рукоятки: 18 мм
- Матеріал рукоятки: Метал, Дерево
- Чохол: Так (Кордура)
Комплектація:
- Ніж Grand Way 8020 К
- Чохол з кордури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 144 мм |
| Довжина ножа | 259 мм |
| Довжина у складеному стані | 14.4 см |
| Поверхня | Сатин |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 18 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Ширина леза | 31.5 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


