
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ14 Max (2USB/2.4 A) + Micro чорний
73,10 ₴/набір
63,60 ₴/набір
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31207
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
Яскраве синє LED підсвічування дозволить без проблем підключити мобільний пристрій навіть у темряві. Корпус моделі виготовлений з ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату (PC), завдяки чому стійкий до дрібних пошкоджень, вологи та перегріву. Кабель USB-MicroUSB, який входить у комплект, дозволить відразу приступити до зарядки пристроїв, не витрачаючи коштів на придбання додаткового кабелю. Завдяки компактним розмірам та стильному лаконічному дизайну цей аксесуар органічно виглядає в салоні будь-якого автомобіля.
Характеристики:
- Тип ЗП: автомобільний;
- Підключення: прикурювач;
- Кількість портів: 2;
- Вхід: DC12-24V;
- Вихід: 1USB - 5V/2.4A, загальний вихід - 5V/2.4A;
- Розміри: 65*29*24 мм;
- Вага: 19 г (вага набору з кабелем 36 г);
- LED індикатор синього світла;
- Матеріали: ABS-пластик + PC (полікарбонат);
- Комплектація: АЗП, кабель USB-MicroUSB, інструкція, коробка.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Колір | Синій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Глибина | 24 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 2.4 |
| Довжина шнура | 1.0 |
| Вихідна напруга | 5.0 |
- Ціна: 63,60 ₴/набір


