
Пакет майка фасувальний поліетиленовий «Персик» для пакування товарів, кульок жовтий 28х46см (250шт)
242,73 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 19267
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
Пакет майка фасувальний поліетиленовий «Персик» для пакування товарів, кульок жовтий 28х46см (250шт)
Пакет-майка "Персик" 28х46см - універсальний поліетиленовий пакет, який використовується для пакування та зберігання продуктів харчування, а також різних непродовольчих товарів. Пакети виготовлені з поліетилену, завдяки чому відрізняються відносною дешевизною. Виріб характеризується підвищеною міцністю, максимальне навантаження становить 30 кг. Завдяки зручній формі, а також хорошій міцності, пакети можна використовувати для транспортування багатьох, зокрема сипучих, видів товарів. Пакет виконаний із зображенням Персика і написом Peach. Кількість пакетів в одній упаковці - 250шт.

-
Розмір: 28 × 46 см
-
Матеріал: поліетилен
-
Макс. навантаження: до 30 кг
-
Форма: «майка» з ручками
-
Дизайн: зображення персика, напис Peach
-
Призначення: харчові та господарські товари
-
Кількість в упаковці: 250 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
- Ціна: 242,73 ₴/упаковка


