

Щітка для манікюру, для чищення нігтів в асорт. 2шт/уп, Щітка для чищення нігтів, Манікюрна щітка пластикова
17,42 ₴/набір
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46261
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітка для манікюру, для чищення нігтів, в асортименті, 2 шт/уп
Щітка для манікюру та чищення нігтів – це практичний аксесуар для догляду за руками й побутового використання. Завдяки зручній пластиковій ручці та міцній нейлоновій щетині, щітка ефективно очищує забруднення та допомагає підтримувати гігієну. Також підходить для миття посуду, овочів та інших поверхонь.

Переваги:
- М’яка, але міцна щетина для делікатного очищення
- Підходить для манікюру, догляду за нігтями та побутового використання
- Ергономічна ручка забезпечує зручне тримання
- Компактний розмір – зручно брати з собою
- У комплекті дві щітки різних кольорів
Характеристики:
- Матеріал ручки: пластик
- Матеріал робочої частини: нейлон
- Розмір: 4 × 2,5 × 7 см
- Довжина ручки: 7 см
- Ширина робочої частини: 2,5 см
- Колір: в асортименті
Комплектація
- Щітка для нігтів – 2 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Одностороннє |
| Вид щітки | М'яка |
| Наявність ручки | Так |
| Довжина щітки | 70 мм |
| Ширина щітки | 25 мм |
| Довжина ручки | 70 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Штучна щетина |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,42 ₴/набір


