


Ніж складаний Grand Way 6783 T (21,3/9см), Тактичний ніж Grand Way, Складаний ніж
744,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40952
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний ніж Grand Way 6783 T (21,3/9 см)
Складний ніж Grand Way 6783 T — це надійний інструмент із сучасним дизайном, створений для щоденного використання. Він поєднує високу зносостійкість, зручність та надійність в одному виробі.

Переваги:
- Лезо зі сталі 440C з покриттям Titanium Nitride для захисту від зносу
- Відкрита металева конструкція полегшує обслуговування та налаштування
- Надійний замок Liner Lock забезпечує безпеку при роботі
- Рукоятка з G10 із виїмками та упорами для пальців — не ковзає навіть у вологих руках
- Двосторонній шпенек, плавець та склобій для екстрених ситуацій
- Зручний як для лівші, так і для правші
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складний
- Загальна довжина: 213 мм
- Довжина леза: 90 мм
- Довжина рукоятки: 123 мм
- Товщина леза: 2.6 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Поверхня леза: Titanium Nitride
- Матеріал рукоятки: G10, метал
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock (Assisted Lock)
- Наявність чохла: ні
- Вага: 200 г
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 6783 T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Довжина ножа | 213 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.3 см |
| Поверхня | Титан |
| Вага ножа | 200 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,60 ₴


