


Ніж складаний Grand Way 6341 T (19,5/8,5см), Сучасний складаний ніж, Ніж з руків’ям G10
561 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40154
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 6341 T (19,5/8,5см)
Grand Way 6341 T – це сучасний складаний ніж із клинком з нержавіючої сталі марки 440 C. Надійний замок Liner Lock дозволяє легко та безпечно складати ніж однією рукою, навіть у складних умовах. Руків’я виготовлене з міцного матеріалу G10, який забезпечує зручне та надійне утримання ножа в руці.

Особливості:
- Сталь 440 C з твердістю 57-58 HRC
- Надійний замок Liner Lock
- Складання ножа однією рукою
- Руків’я з міцного матеріалу G10
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 195 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків’я: 110 мм
- Товщина леза: 2.8 мм
- Ширина леза: 24 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал руків’я: G10
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: ні
- Маса: 110 г
- Тип пакування: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж
- Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 110 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


