



Ніж складаний Grand Way 6759 AN (21/8,5см), Туристичний ніж, Напіверсерейторний ніж
510 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40153
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 6759 AN (21/8,5 см)
Складаний ніж Grand Way 6759 AN – це універсальний та зручний інструмент із напівавтоматичним відкриттям і функціональністю для повсякденного та аварійного використання. Ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний ніж із розширеними можливостями.

Переваги:
- Клинок із нержавіючої сталі 440C з чорним покриттям стійкий до корозії та подряпин
- Асист у механізмі осі забезпечує швидке напівавтоматичне відкриття ножа
- Відкриття фліпером або шпеньками – зручно та варіативно
- Наявність стропорізу типу «пелікан» підвищує функціональність
- Склобій на торці руків’я стане у пригоді в екстрених випадках
- Кліпса забезпечує зручне носіння ножа в кишені
- Надійний замок типу Liner Lock гарантує безпечне використання
- Невелика вага – лише 109 г
- Зручне руків’я з рельєфними пластиковими накладками
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 210 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків’я: 125 мм
- Товщина леза: 2.8 мм
- Ширина леза: 27.2 мм
- Марка сталі: 440C
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Paint
- Тип заточування: Напівсеррейторне
- Товщина руків’я: 12.4 мм
- Матеріал руків’я: Пластик
- Кліпса: є
- Тип замка: Liner Lock (Assisted Lock)
- Вага: 109 г
- Додатково: Склобій, стропоріз
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 6759 AN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Вага ножа | 109 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 27.2 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


