



Ніж туристичний Grand Way 003 ACWP (24/12,5см) + чохол, Нескладаний ніж з чохлом, Ніж зі сталевим клинком 440C
1 173 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40140
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний ніж Grand Way 003 ACWP (24/12,5см) + чохол
Хоча цей ніж за своїм дизайном сильно нагадує класичні бойові ножі та кинджали початку-середини двадцятого століття, відповідно до методик криміналістичної експертизи він є господарсько-побутовим інструментом і цілком законно знаходиться у вільному продажу. Використовувати цей ніж ви зможете вільно, якщо ваша поведінка знаходиться у межах закону.

Особливості:
- Нескладний туристичний ніж з класичним дизайном
- Клинок із високоякісної сталі 440 C з дзеркальним поліруванням
- Висока твердість сталі — 57-58 HRC
- Зручна рукоятка з металу та дерева
- Відсутність кліпси, але у комплекті є міцний чохол із кордура
- Легка вага — всього 120 г
- Картонна упаковка
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Вид ножа: Нескладний
- Загальна довжина: 240 мм
- Довжина леза: 125 мм
- Довжина рукоятки: 115 мм
- Товщина леза: 1.9 мм
- Ширина леза: 21.5 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина рукоятки: 21.7 мм
- Матеріал рукоятки: Метал, Дерево
- Наявність кліпси: ні
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: Кордура
- Маса: 120 г
- Вид упаковки: Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 120 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 21.7 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 21.5 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴


