



Ніж мисливський Grand Way 1801 (27,5/14,5см) + чохол, Туристичний ніж, Фіксований ніж з чохлом
1 122 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40138
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1801 (27,5/14,5см) + чохол
Ніж мисливський Grand Way 1801 — фіксований мисливський ніж з великим лезом із нержавіючої сталі марки 420. Ергономічне руків’я з якісної деревини з металевими больстером та навершям забезпечує надійний та зручний хват. Цей ніж чудово підходить для полювання та активного відпочинку завдяки поєднанню міцності та комфорту.

Особливості:
- Привабливий зовнішній вигляд
- Велике лезо довжиною 145 мм із нержавіючої сталі марки 420
- Ергономічне руків’я з якісної деревини з металевими больстером та навершям
- Доступна ціна
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Мисливський
- Загальна довжина: 275 мм
- Довжина леза: 145 мм
- Довжина руків’я: 130 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 24.5 мм
- Матеріал руків’я: Метал, дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: Кордура
- Вага: 198 г
- Тип упаковки: Картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1801
- Чохол із кордури
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 198 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 24.5 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴


