



Ніж мисливський Grand Way 1605 (26,3/15см) + чохол, Ніж з фіксованим лезом, Туристичний ніж з чохлом
969 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40137
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1605 (26,3/15см) + чохол
Grand Way 1605 — це фіксований мисливський ніж, створений для активного використання в польових умовах. Надійна конструкція, зручне дерев’яне руків’я та якісний клинок роблять цю модель чудовим вибором для мисливців та туристів.

Особливості:
- Гарний, солідний зовнішній вигляд
- Проста та надійна конструкція
- Великий клинок з нержавіючої сталі 420 (150 мм)
- Міцне та зручне дерев’яне руків’я
- Чохол із кордури у комплекті
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип: мисливський ніж
- Загальна довжина: 263 мм
- Довжина леза: 150 мм
- Довжина руків’я: 113 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 33.4 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Покриття леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 24.6 мм
- Матеріал руків’я: дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: кордура
- Ручна робота: ні
- Упаковка: картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1605
- Чохол із кордури
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 113 мм |
| Довжина ножа | 263 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 33.4 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 33.4 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴


