
Ніж складаний Grand Way WK 06116 (20/8,5см), Кишеньковий ніж, Туристичний складаний ніж
693,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40049
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way WK 06116 (20/8,5см)
Складаний ніж Grand Way WK 06116 поєднує в собі сучасний дизайн, зручну конструкцію та надійні матеріали. Клинок форми кліп-пойнт з характерними кутовими лініями надає ножу агресивного вигляду. Сталь 5Cr15MoV легко заточується, має високу зносостійкість і антикорозійні властивості. Покриття Black Stonewash захищає лезо від впливу вологи.

Особливості:
- Сталь 5Cr15MoV з покриттям Black Stonewash для тривалого використання
- Зручний механізм складання з замком Liner Lock
- Кліпса для кріплення на пояс або кишеню
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина леза: 85 мм
- Довжина руків'я: 115 мм
- Товщина леза: 2.5 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: 5Cr15MoV
- Твердість сталі: 56–57 HRC
- Покриття леза: Black Stonewash
- Матеріал руків'я: G10, Метал
- Наявність кліпси: Так
- Тип замка: Liner Lock (Assisted Lock)
- Наявність чохла: Ні
- Маса: 145 г
- Тип упаковки: Кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way WK 06116
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 145 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693,60 ₴


