Кип'ятильник Вінниця 1,5 кВт (220V)
178,02 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38552
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кип'ятильник "Вінниця" 1,5 кВт – це надійний та зручний електричний занурювальний кип'ятильник, який стане незамінним помічником у приготуванні їжі та різних напоїв. З його допомогою ви зможете швидко та легко нагріти воду, молоко чи інші рідини для приготування чаю, кави, супів та інших страв. Пристрій працює від мережі з напругою 220-240 Вольт, що робить його зручним у використанні вдома, на дачі, в офісі або в інших місцях, де є доступ до розетки. Потужність кип'ятильника становить 1.5 кВт, що забезпечує швидке нагрівання води до температури кипіння.
Трубчастий нагрівальний елемент спіральної форми, шо виконаний з нержавіючої сталі, має високу стійкість до корозії, легко миється і не вступає в хімічну реакцію з продуктами. Завдяки довжині нагрівальної спіралі 22 см забезпечується рівномірний розподіл тепла та швидке нагрівання рідини. Виготовлена з термопластика ручка знижує ризик опіків при роботі з приладом. Кип'ятильник "Вінниця" має компактні габарити, а тому не займає багато місця, легко зберігається та переноситься. Довжина мережевого кабелю становить 1 метр, що сприяє зручності використання моделі.
Характеристики:
- Призначення: кип'ятіння/нагрів;
- Потужність: 1500 Вт;
- Робоча напруга: 220-240 В;
- Нагрівальний елемент: спіраль;
- Довжина спіралі: 22 см;
- Діаметр спіралі: 6 см;
- Загальна довжина: 28 см;
- Довжина шнура: 1 м;
- Матеріал виготовлення: неіржавка сталь, пластик.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Занурювальні електрокип'ятильники |
| Режим роботи | Кип'ятіння |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178,02 ₴


