



Ніж складаний Grand Way 006 W (22,6/9,8см), Туристичний ніж, Кишеньковий ніж складаний
377,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38180
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 006 W (22,6/9,8см)
Складаний ніж Grand Way 006 W — поєднання класики та практичності. Виготовлений у традиційному європейському стилі, оснащений замком типу virobloc. Лезо зі сталі 420 має сатиновану поверхню, а руків’я поєднує дерево та метал. Легкий і витончений ніж стане чудовим вибором як для щоденного користування, так і для колекціонування.

Особливості:
- Класичний дизайн із замком virobloc
- Руків’я з дерева та металу
- Легка вага — лише 42 г
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 226 мм
- Довжина леза: 98 мм
- Довжина руків’я: 98 мм
- Товщина леза: 1.9 мм
- Ширина леза: 13.2 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Satin Finish
- Товщина руків’я: 22.8 мм
- Матеріал руків’я: Метал, дерево
- Наявність кліпси: Ні
- Ручна робота: Ні
- Маса: 42 г
- Тип пакування: Картонна упаковка
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 006 W
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 98 мм |
| Довжина ножа | 226 мм |
| Довжина у складеному стані | 98 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 42 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 98 мм |
| Ширина леза | 13.2 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,40 ₴


