


Ніж туристичний Grand Way 2691 HWP (25/12см) + чохол, Мисливський ніж, Ніж нескладний, Туристичний ніж
1 428 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38178
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж туристичний Grand Way 2691 HWP (25/12см) + чохол
Туристичний ніж Grand Way 2691 HWP — це надійний інструмент з класичним дизайном, виготовлений із міцної сталі 440С. Оснащений зручною руківкою з дерева та металу. Підійде для туристів, мисливців і рибалок.

Особливості:
- Класичний і солідний зовнішній вигляд
- Клинок довжиною 120 мм із нержавіючої сталі 440С
- Зручне руків’я з деревини з надійним упором для руки
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Нескладний
- Загальна довжина: 250 мм
- Довжина леза: 120 мм
- Довжина руків’я: 130 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Матеріал руків’я: Метал, Дерево
- Наявність кліпси: ні
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: Кордура
- Маса: 150 г
- Тип пакування: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Ніж туристичний Grand Way 2691 HWP
- Чохол
- Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 250 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴


