Ніж мисливський Grand Way FB 1131 (28,5/15,5см) + чохол, Ніж з чохлом і дерев’яною рукояткою
1 020 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38008
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way FB 1131 (28,5/15,5см) + чохол
Grand Way FB 1131 — це фіксований мисливський ніж з привабливим дизайном і зручністю у використанні. Ідеальний вибір для полювання та туристичних подорожей.

Переваги:
- Естетичний вигляд у стилі традиційних північноєвропейських ножів
- Довге лезо з нержавіючої сталі 420 довжиною 155 мм
- Зручна дерев’яна ручка з больстером і навершям
- Вігнуті спуски полегшують роботу з м’ясом та продуктами
- Спеціальна виїмка біля больстера спрощує заточування
- Сталь має високу стійкість до корозії й проста у догляді
- Надійне утримання навіть при екстремальних температурах
- Оздоблення ручки з цінних порід дерева створює унікальний вигляд
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: мисливський
- Загальна довжина: 285 мм
- Довжина леза: 155 мм
- Довжина ручки: 130 мм
- Товщина леза: 3,7 мм
- Ширина леза: 33 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 52–55 HRC
- Покриття леза: Mirror Polish
- Матеріал ручки: дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: тканина
- Маса: 250 г
Комплектація
- Мисливський ніж Grand Way FB 1131
- Чохол з кордури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 250 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴







