



Ніж мисливський Grand Way 1800 (27,7/14,3см) + чохол, Великий ніж для полювання, Комбінований ніж з чохлом
1 122 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38004
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1800 (27,7/14,3см) + чохол
Ніж мисливський Grand Way 1800 – універсальний інструмент із великим лезом із нержавіючої сталі, який поєднує функції філейного та класичного мисливського ножа. Завдяки зручній руків’ю та продуманій формі леза цей ніж ідеально підходить як для полювання, так і для походів.

Особливості:
- Гарний зовнішній вигляд
- Велике лезо довжиною 143 мм із нержавіючої сталі марки 420
- Надійне та зручне руків’я з якісної деревини і металу
- Дуже доступна ціна
- Форма ножа поєднує риси філейного та мисливського ножа для зручної обробки трофеїв
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Мисливський
- Загальна довжина: 277 мм
- Довжина леза: 143 мм
- Довжина руків’я: 134 мм
- Товщина леза: 2.4 мм
- Ширина леза: 33.4 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 25.3 мм
- Матеріал руків’я: Метал, дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: Кордура
- Вага: 220 г
- Тип упаковки: Картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1800
- Чохол із кордури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 134 мм |
| Довжина ножа | 277 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 220 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 25.3 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 143 мм |
| Ширина леза | 33.4 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴


