



Ніж мисливський Grand Way 1970 (27,5/15см) + чохол, Туристичний ніж, Фіксований ніж з чохлом
1 071 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38003
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1970 (27,5/15см) + чохол
Мисливський ніж Grand Way 1970 вирізняється стильним дизайном і надійністю. Лезо довжиною 150 мм із нержавіючої сталі марки 420 з дзеркальним поліруванням забезпечує відмінну гостроту та стійкість до корозії. Ергономічне руків’я з дерева і металу з металевими больстером та навершям гарантує зручність і безпеку при використанні. У комплекті – чохол із кордури та картонна упаковка.

Особливості:
- Привабливий зовнішній вигляд
- Велике лезо для ефективної роботи
- Ергономічне руків’я з металевими елементами
- Оптимальне співвідношення ціни та якості
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Мисливський
- Загальна довжина: 275 мм
- Довжина леза: 150 мм
- Довжина руків’я: 125 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 31 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 23.5 мм
- Матеріал руків’я: Метал, дерево
- Наявність чохла: Так
- Матеріал чохла: Кордура
- Маса: 141 г
- Тип пакування: Картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1970
- Чохол із кордури
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 141 г |
| Колір | Бежевий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 23.5 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴


