



Ніж мисливський Grand Way 1865 (25,4/12,9см) + чохол, Туристичний ніж, Фіксований ніж з чохлом
1 020 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 38001
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1865 (25,4/12,9см) + чохол
Мисливський ніж Grand Way 1865 — це поєднання класичного дизайну, надійності та якісних матеріалів. Лезо довжиною 129 мм виготовлене з нержавіючої сталі марки 420 та має дзеркальне полірування. Руків’я з дерева та металу зручно лежить у руці. У комплекті міцний чохол із кордури та картонна упаковка.

Особливості:
- Гарний та солідний зовнішній вигляд
- Лезо з нержавіючої сталі 420 довжиною 129 мм
- Зручне та міцне руків’я з деревини та металу
- Доступна ціна
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Мисливський
- Загальна довжина: 254 мм
- Довжина леза: 129 мм
- Довжина руків’я: 125 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 30.4 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 23.8 мм
- Матеріал руків’я: Метал, дерево
- Наявність чохла: Так
- Матеріал чохла: Кордура
- Маса: 188 г
- Тип пакування: Картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1865
- Чохол із кордури
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 254 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 188 г |
| Колір | Бежевий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки (мм) | 23.8 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 129 мм |
| Ширина леза | 30.4 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


