


Ніж складаний Grand Way 16009 (20/8,5см), Ніж зі стропорізом, Ніж для туризму
Ніж складаний Grand Way 16009 (20/8,5см)
Складаний ніж Grand Way 16009 — це надійний та зручний інструмент із привабливим дизайном та відмінною ергономікою. Ідеально підходить для щоденного носіння, а також для використання під час туризму, риболовлі або в екстрених ситуаціях.

Переваги:
- Покриття клинка Black Stonewash підвищує стійкість до подряпин і корозії
- Шпеньки з обох боків клинка — зручно для лівшів та правшів
- Ергономічна руків'я з міцними вставками G10 кольору military green
- Вбудований стропоріз — стане у пригоді навіть при складеному ножі
- Надійний замок Liner Lock (Assisted Lock)
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: складаний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина клинка: 85 мм
- Довжина руків'я: 115 мм
- Товщина клинка: 2.9 мм
- Ширина клинка: 27 мм
- Марка сталі: 5Cr15MoV
- Твердість сталі: 54–56 HRC
- Покриття клинка: Black Stonewash
- Матеріал руків'я: G10, метал
- Тип замка: Liner Lock (Assisted Lock)
- Наявність чохла: ні
- Маса: 150 г
- Ручна робота: ні
- Додатково: стропоріз
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 16009
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 150 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴


