Гранули від щурів та мишей Vendetta Бродифакум (мікс) банка 150г
43,92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 36763
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гранули від щурів та мишей Vendetta (мікс) 150г – це ефективний родентицид у гранульованій формі, призначений для знищення щурів, мишей та інших гризунів у домашніх умовах, а також на виробничих об'єктах різних категорій. Діюча речовина бродифакум 0,005% при потраплянні в організм гризуна сповільнює рівень згортання крові, призводячи до швидкої загибелі вже через 3-5 днів. Розмір гранул приманки дуже зручний як закладення у нори, так і для наповнення невеликих ємностей-контейнерів. Гранули мають привабливий аромат, що сприяє їх виявленню шкідниками. Муміфікатор, що входить до складу приманки, не допустить поширення тлінного запаху після загибелі гризунів. Гранули поставляються у зручній пластиковій банці в кількості 150 грам.
Спосіб застосування: засіб розмістити вздовж стін, плінтусів, поблизу нір та в інших місцях виявлення гризунів. Препарат може використовуватися як у сухих приміщеннях, так і в місцях із підвищеною вологістю (тільки за умови застосування спеціальних ємностей). Приманку розкладають у кількості 25-50 г для щурів і 10-25 г для мишей на відстані від 2 до 15 метрів одна від одної. Ревізію розкладених приманок проводять через 1-2 дні, а потім з інтервалом в один тиждень. Розкладення засобу необхідно повторювати до моменту ознак відсутності поїдання приманок.
Склад: бродифакум - 0,005%, сухі сніданки, олія, ароматизатор, барвник харчовий, бітрекс (денатоніум бензоат).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Агрохім |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкідника | Миші, Щури |
| Тип засобу | Гранули |
| Принцип дії | Хімічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Упаковка | Банка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,92 ₴


