


Ніж складаний Grand Way 6891GP-C/6891GP, Ніж з рифленою рукояттю, Складний ніж
448,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 35455
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складний Grand Way 6891GP-C/6891GP
Складний ніж Grand Way 6891GP з клинком з нержавіючої сталі 420 пропонує відмінне поєднання ціни та якості. Сталь легко заточується і практично не схильна до корозії, а стильне покриття stonewash надає ножу привабливий зовнішній вигляд.

Переваги:
- Клинок з нержавіючої сталі 420 з високою корозійною стійкістю
- Стильне покриття stonewash, яке приховує сліди використання
- Надійний замок типу Liner Lock з зручною насечкою
- Плавний механізм відкриття з фторопластовими шайбами
- Ергономічна рукоятка з протиковзним рифленням
- Зручна кліпса для носіння (праворучна)
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина клинка: 85 мм
- Довжина рукоятки: 115 мм
- Товщина клинка: 2.7 мм
- Ширина клинка: 26 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 52-55 HRC
- Покриття клинка: Stonewash
- Товщина рукоятки: 15 мм
- Матеріал рукоятки: Пластик
- Тип замка: Liner Lock
- Кліпса: Так (правобічна)
- Вага: 93 г
Комплектація:
- Ніж складний Grand Way 6891GP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 93 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Хакі |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448,80 ₴


