


Ніж складаний Grand Way 13061 B (19/8см) + подар. коробка, Ніж у подарунковій коробці
561 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 35442
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 13061 B (19/8см) + подарункова коробка
13061 B – цільнометалевий ніж невеликого розміру та класичного дизайну. Лезо виготовлене з перевіреної часом нержавної сталі 420, що володіє в’язкістю та виключною стійкістю до іржі. Низький вміст вуглецю робить сталь менш крихкою і міцною.
М’яка сталь означає, що лезо тупиться швидше у порівнянні з дорожчими аналогами, але його легко точити і правити будь-якими засобами — від мусата до кухонних точилок, що важливо для туристичних ножів. У розкладеному вигляді лезо фіксується надійним замком Back Lock — простим і неприхотливим пристроєм.

Переваги:
- Цільнометалевий корпус з класичним дизайном
- Лезо з нержавної сталі 420 з високою стійкістю до корозії
- Простий і надійний замок Back Lock
- Рукоятка з алюмінієвими накладками з декоративним оформленням
- Легка правка і заточка леза в будь-яких умовах
- Подарункова коробка-футляр у комплекті
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Вид ножа: Складаний
- Загальна довжина: 190 мм
- Довжина леза: 80 мм
- Довжина рукояті: 110 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Ширина леза: 19 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі, HRC: 52-55
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Матеріал рукояті: алюміній
- Наявність кліпси: ні
- Тип замка: Back Lock
- Наявність чохла: ні
- Вага: 130 г
- Вид упаковки: подарункова коробка з вкладкою
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 13061 B
- Подарункова коробка-футляр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 130 г |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


