
Пакет Смайлик 28х46 (12мкм) (250шт)
242,73 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 35091
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети-майки "Смайлик" 28х46см призначені для пакування, розфасовки та перенесення харчової продукції та непродовольчих товарів. Цей тип пакетів широко використовується в різних торгових точках, підприємствах швидкого харчування, а також населенням у побуті. Пакети типу "майка" значно зручніше нести, ніж звичайні пакети без ручки, крім того, виріб має з боків фальці, що дає можливість зберігати та переносити об'ємний вміст.
Пакети мають товщину 12 мікрон і виготовлені з поліетилену низького тиску. Вони мають достатню міцність на розрив і досить велику вантажопідйомність – 12 кілограм. Розміри продукту становлять 28 х 46 см. На поверхню пакетів нанесений стильний, нехитрий малюнок у вигляді усміхненого смайлика. Загальна серцевина-петля дозволяє підвішувати одразу всю упаковку пакетів, що забезпечує зручність їх зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Колір | Білий |
| Товщина | 12 мкм |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,73 ₴/упаковка


