

Точило для ножів Grossman RM 012 GR 20см
663 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 34147
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точило для ножів Grossman RM012GR – це незамінний у господарстві інструмент, що дозволяє легко та швидко відновити гостроту ножів та ножиць. Представлена модель оснащена двома типами абразивного метаріалу: сталевим твердосплавним і керамічним, кожен з яких відповідає за ступінь заточування ріжучої кромки. Абразив з вуглецевої сталі дозволяє зняти верхній шар металу для усунення затуплення та пошкоджень, підготовляючи лезо до фінішної обробки. Навпаки, керамічний абразив призначений для більш делікатної роботи, а саме для заточування та шліфування клинка.
Корпус точилки виконаний з міцного пластику, завдяки чому має високу зносостійкість. Ергономічна ручка дозволяє комфортно утримувати інструмент у руці, а плоска основа надійно встановлюється на рівній поверхні за допомогою прогумованих вставок. Зручна констукція моделі запобігає можливості травмування користувача при неакуратній експлуатації. Завдяки невеликим габаритам точилку можна покласти в рюкзак або сумку, використовуючи не тільки на домашній кухні, а й у похідних умовах.
Характеристики:
- Вид точилки: механічна;
- Призначення: для ножів;
- Абразив: кераміка, твердосплавна сталь;
- Ергономічна ручка: так;
- Матеріал: пластик + гума;
- Розміри: 200*51*65 мм;
- Вага: 125 г.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 125 г |
| Виробник | Grossman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Абразив | Твердосплавна сталь + Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴


