


Ніж-метелик Grand Way 15-AАB (балісонг) (23/10,4см) блакитний, Ніж з клинком американський танто
571,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33248
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж-метелик Grand Way 15-AAВ (балісонг) (23/10,4 см) блакитний
Балісонг Grand Way 15-AAВ – це стильний складний ніж скелетного типу з унікальним блакитним покриттям. Ергономічна вигнута рукоятка забезпечує зручний хват, а клинок типу "американський танто" зі сталі 440С має відмінні ріжучі властивості.

Переваги:
- Ексклюзивне покриття
- Зручна ергономічна рукоятка скелетного типу
- Класичний механізм з латунними шайбами для плавного відкриття
- Клинок типу "американський танто" зі сталі 440С
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Вид ножа: Балісонг
- Загальна довжина: 230 мм
- Довжина леза: 104 мм
- Довжина рукояті: 126 мм
- Товщина леза: 2.5 мм
- Ширина леза: 18 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Поверхня леза: Anodized
- Матеріал рукояті: Метал
- Наявність кліпси: немає
- Наявність піхви: немає
- Маса: 130 г
- Вид упаковки: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Ніж-метелик Grand Way 15-AAВ
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 126 мм |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.6 см |
| Вага ножа | 130 г |
| Колір | Блакитний |
| Заточка леза | Комбінована |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571,20 ₴


