



Ніж складаний Grand Way 01701 (18/7,8см), Туристичний ніж, Кишеньковий складаний ніж
907,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33242
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 01701 (18/7,8 см)
Складаний ніж Grand Way WK 01701 – це легкий, компактний і практичний варіант для щоденного використання. Ідеально підходить прихильникам класичного дизайну та надійних рішень у побуті й на природі.

Переваги:
- Клинок із нержавіючої сталі 440C довго зберігає гостроту
- Високі прямі спуски забезпечують якісний різ
- Фліпер на клинку дозволяє швидко розкрити ніж однією рукою
- Фліпер також виконує роль упору для пальців
- Надійний замок Liner Lock захищає пальці під час роботи
- Зручна рукоять з декоративними дерев’яними накладками
- Легка вага – лише 104 г
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 180 мм
- Довжина леза: 78 мм
- Довжина руків’я: 102 мм
- Товщина леза: 2.6 мм
- Ширина леза: 23 мм
- Марка сталі: 440C
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 17 мм
- Матеріал руків’я: Дерево
- Кліпса: відсутня
- Тип замка: Liner Lock
- Вага: 104 г
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 01701
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 102 мм |
| Довжина ножа | 180 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.2 см |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 104 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 78 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907,80 ₴


