Ніж складаний Grand Way 4172 K (27,5/14,7см) + чохол, Складаний ніж з чохлом, Туристичний ніж Grand Way
734,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 33240
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 4172 K (27,5/14,7см) + чохол
Складаний ніж Grand Way 4172 K – це функціональний ніж середнього розміру з подовженим клинком і продуманою конструкцією для безпечного зберігання. Металевий хвостовик руків'я служить продовженням корпусу, куди повністю складається лезо.

Переваги:
- Подовжене лезо 147 мм при компактній руків'ї
- Інноваційний металевий хвостовик для безпечного складання
- Міцне лезо зі сталі 420 з обробкою Satin Finish
- Зручна комбінація матеріалів руків'я: метал і дерево
- У комплекті чохол з міцної кордури
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 275 мм
- Довжина леза: 147 мм
- Довжина руків'я: 128 мм
- Товщина леза: 4 мм
- Ширина леза: 31 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 52–55 HRC
- Покриття леза: Satin Finish
- Матеріал руків'я: Метал, Дерево
- Наявність кліпси: Ні
- Тип замка: Sleepjoint
- Наявність чохла: Так
- Матеріал чохла: Кордура
- Вага: 230 г
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 4172 K
- Чохол з кордури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 128 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.8 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 230 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 147 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,40 ₴







