
Ніж складаний Grand Way 6430 (21/8,9см), Щоденний складаний ніж, Ніж зі сталевим клинком 440C та руків’ям G10
744,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31990
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 6430 (21/8,9см)
Складаний ніж Grand Way 6430 — це сучасне рішення для щоденного використання. Лезо виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі 440C, що відзначається високою твердістю, зносостійкістю та стійкістю до корозії. Завдяки цьому ніж зберігає гостроту протягом тривалого часу. Попри складність заточування, така сталь забезпечує тривалий термін експлуатації без потреби в частому догляді.

Особливості:
- Лезо з нержавіючої сталі 440C з високою твердістю
- Сатинована поверхня леза
- Міцна та зручна рукоятка з G10
- Кліпса для фіксації на поясі або кишені
- Надійний замок типу Liner Lock
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 210 мм
- Довжина леза: 89 мм
- Довжина рукоятки: 121 мм
- Товщина леза: 3.2 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57-58 HRC
- Поверхня леза: Satin Finish
- Матеріал рукоятки: G10
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: ні
- Маса: 180 г
- Тип упаковки: кольорова картонна коробка
Комплектація
- Складаний ніж
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 121 мм |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.1 см |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 180 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,60 ₴


