
Ніж складаний Grand Way 00607 (20,4/8,9см), Туристичний ніж, Кишеньковий ніж складаний
510 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31985
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 00607 (20,4/8,9см)
Grand Way 00607 — це складаний ніж із сучасним дизайном та лезом з нержавіючої сталі марки 420. Така сталь має високу стійкість до корозії та гарну в'язкість, що робить її надійною у побутовому використанні. Навіть якщо ніж потребує частішого заточування, це не проблема — заточити його можна практично будь-яким інструментом. Легке пластикове руків’я забезпечує комфорт, а замок типу Liner Lock — безпечність у використанні.

Особливості:
- Нержавіюча сталь 420 — стійка до корозії
- Простий у заточуванні
- Зручний замок Liner Lock
- Легке пластикове руків’я
- Наявність кліпси для носіння
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 204 мм
- Довжина леза: 89 мм
- Довжина руків’я: 115 мм
- Товщина леза: 2.6 мм
- Ширина леза: 27 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 52–55 HRC
- Поверхня леза: Black Oxide
- Матеріал руків’я: Пластик
- Наявність кліпси: Так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: Ні
- Маса: 130 г
- Тип пакування: Кольорова картонна коробка
Комплектація
- Ніж складаний Grand Way 00607
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 204 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 130 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Синій |
| Заточка леза | Одностороння |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


