
Ніж туристичний Grand Way 604 (22,8/12,5см) + чохол, Ніж нескладний, Мисливський ніж
816 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31823
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж туристичний Grand Way 604 (22,8/12,5см)
Grand Way 604 — класичний нескладний туристичний ніж із надійною конструкцією та естетичним дизайном, натхненним американськими мисливськими ножами ХХ століття. Лезо із нержавної сталі 420 із дзеркальним поліруванням відзначається високою твердістю і довговічністю. Руків’я з металу та дерева забезпечує комфортний і безпечний хват, а чохол із кордури робить носіння ножа зручним у польових умовах.

Особливості:
- Класичний вигляд у стилі американських мисливських ножів ХХ століття
- Проста та надійна конструкція
- Лезо із нержавної сталі 420 із дзеркальним поліруванням
- Міцне та зручне руків’я з металу та дерева
- Чохол із кордури для зручного носіння
Характеристики:
- Вид ножа: Нескладний
- Загальна довжина: 228 мм
- Довжина леза: 125 мм
- Довжина руків’я: 103 мм
- Товщина леза: 2.3 мм
- Ширина леза: 27 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish (дзеркальне полірування)
- Матеріал руків’я: метал, дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: кордура
- Маса: 115 г
- Тип пакування: кольорова картонна коробка
- Ручна робота: ні
Комплектація
- Ніж туристичний Grand Way 604
- Чохол із кордури
- Кольорова картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 103 мм |
| Довжина ножа | 228 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 115 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 125 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴


