
Калькулятор Karuida KK-1048B (12 разряд./1хАА) 20*16см
172,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27391
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Калькулятор Karuida KK-1048B - зручний інструмент для кожного школяра, студента або офісного працівника, що дозволяє здійснювати прості математичні операції з числами: підсумовування, віднімання, множення та ділення, вилучення квадратного кореня, розрахунок відсотків тощо. Калькулятор працює від однієї батарейки поширеного типорозміру AA/R6 "палець". Пристрій автоматично вимикається після 5 хвилин бездіяльності, що дозволяє заощаджувати заряд батарейок. Результати обчислень відображаються на великому LCD дисплеї на 12 розрядів. Великі кнопки чорного кольору добре контрастують на тлі світлого корпусу, що забезпечує зручність керування приладом. Модель має легкий пластиковий корпус та компактні розміри, завдяки чому легко поміститься у сумці, портфелі та на робочому столі.
Характеристики:
- Тип: бухгалтерський;
- Вид: настільний;
- Розрядність: 12;
- Живлення: батарейка 1хАА;
- Розміри: 200*160 мм;
- Особливості: кнопки CE, GT, видалення останньої цифри, автовідключення;
- Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гостро |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,98 ₴


