
Лампа ENERLIGHT С37 9W (70Вт) 4100K E27 220V (2 роки)
55,94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 30038
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
Лампа ENERLIGHT С37 9W E27 4100K - невелика, але потужна лампа-свічка, яка стане гідною альтернативою застарілим видам ламп, таких як галогенні, люмінесцентні, а також лампи розжарювання. Модель працює на SMD світлодіодах, тому володіє значною потужністю і яскравістю світіння в комбінації з низьким енергоспоживанням. Потужність світлодіодної лампи становить 9 Вт, що еквівалентно традиційній лампі розжарювання потужністю 70 Вт. Біле нейтральне світіння колірної температури 4100K ідеально підходить для будь-яких типів приміщень: житлових, офісних, складських та ін. Кут розсіювання 230 градусів дозволяє сформувати світловий потік для рівномірної освітленості приміщень. IC-драйвер світлодіодної лампи забезпечує стабільне яскраве світіння при стрибках напруги в мережі. Тип цоколя - поширений E27. Термін життя лампи становить до 30000 годин, що забезпечує довгий час її служби.
Характеристики:
- Тип лампи: LED
- Тип світлодіодів: SMD 2835;
- Тип цоколя: E27;
- Діапазон робочих напруг: 175-275 В;
- Потужність: 9W;
- Світловий потік: 800Лм;
- Колір світіння: нейтральний білий;
- Температура кольору: 4100К;
- Кут розсіювання: 230°;
- Коефіцієнт передачі кольору: >80 CRI;
- Розміри: 107*37 мм.
Характеристики і зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 275 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 320 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Струм споживання | 60 мА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Діаметр | 37 мм |
- Ціна: 55,94 ₴


