
Пакет майка пакувальний поліетиленовий BMW/БМВ (51мкм) 40х60 посилений (25шт)
135,29 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24312
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет майка пакувальний поліетиленовий BMW/БМВ 40х60 посилений (25шт)
Пакет БМВ 40х60 - аксесуар широкого спектра використання, який стане в пригоді для перенесення речей, доставки продуктів з магазину додому і в багатьох інших побутових ситуаціях. Пакет виготовлено з поліетилену високої щільності, товщина якого становить 51 мкм. Це дає змогу витримувати значну вагу, не рватися під час зіткнення з гострими предметами, що збільшує термін експлуатації пакета. Форма "майка" підвищує зручність перенесення, а завдяки бічним вставкам пакет може значно збільшиться в об'ємі.

Особливості:
- Виріб приємний на дотик, має малюнок "BMW" з написами.
- Розмір пакетів становить 40 см ширина та 60 см довжина.
- Кількість в упаковці - 25 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Товщина | 51 мкм |
| Малюнки і написи | З малюнками і написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,29 ₴/упаковка


