
Пакет майка фасувальний поліетиленовий для пакування товарів, кульок побутовий 24х43см 200шт/уп
117,89 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24057
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
Пакет майка фасувальний поліетиленовий 24х43см 200шт/уп
Пакет майка 24х43см 200шт - недорогі універсальні поліетиленові пакети, які стануть у пригоді в різних побутових ситуаціях. Пакети у формі майки чудово підходять для пакування, розфасовки, зберігання і перенесення різних продуктів харчування (як суцільнокускових, так і сипучих), а також господарських і промислових товарів. Цей вид поліетиленових пакетів часто використовують у супермаркетах, на ринках, у магазинах, а також у побуті. Перевага у вигляді міцних ручок підвищує зручність використання. Цей виріб виконано з поліетилену і витримує вагу до 5 кг. Виріб має розміри 24 на 43 см, що є одним із максимальних розмірів пакетів за типом харчової майки. Пакети прозорі, без малюнків і написів.

-
Універсальне застосування: для магазинів, ринків, супермаркетів і вдома
-
Зручна форма з ручками
-
Прозора поверхня без написів
-
Рельєфна текстура «горох» для надійного захоплення
-
Великий об'єм і міцність при компактних розмірах
Характеристики:
-
Тип: пакет «майка»
-
Розмір: 24×43 см
-
Матеріал: поліетилен
-
Колір: прозорий
-
Максимальне навантаження: до 5 кг
-
Кількість в упаковці: 200 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Рожевий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
- Ціна: 117,89 ₴/упаковка


