
Калькулятор настільний KEENLY KK-8123-12 12-розрядний (138х100х25мм)
91,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 29185
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Калькулятор настільний KEENLY KK-8123-12 - портативний обчислювальний пристрій, який стане Вам незамінним помічником у проведенні різних математичних розрахунків. З ним ви зможете не тільки швидко скласти багатозначні числа, але і легко працювати з дробами, відсотками і багатьма іншими функціями. На великому дисплеї відображаються вводяться символи, кнопки добре контрастують на чорному тлі корпусу, тому ви однозначно не помилитеся, натиснувши не на ту кнопку. Джерелом живлення пристрою виступає мініпальчіковая батарейка-типорозмір ААА.
Характеристика:
- Тип: бухгалтерський;
- Вид: настільний;
- Розрядність: 12;
- Живлення: батарейка ААА;
- Розміри корпусу: 138*100*25 мм;
- Додатково: великий екран, кнопки GT, CE, кнопки управління пам'яттю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гостро |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бухгалтерський |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,80 ₴


