Історія "Energizer"
"Energizer" компанія, світовий лідер, яка винайшла майже століття тому перші батарейки. Energizer винайшов сольову і лужну батарейки, перші в світі випустили кишеньковий ліхтар, годинну батарейку.
Все почалося ще в 1886р. на Національної Вугільної Компанії "Эвереди". Через 10 років, компанія вже випустила першу батарею, яка масово використовувалася в домашніх телефонах.
У 1914р. після злиття двох компаній (Національна Вугільна Копання і American Ever Ready), з'явилася нова компанія National Carbon Company. І тоді ж почали з'являтися у продажу батарейки під тм "Everedy". Трохи пізніше відбувається ще одне злиття і компанія отримує назву Union Carbide Company після чого почалося масштабне розширення діяльності.
По закінченні декількох років компанія випускає лужні акумулятори і для відмінності від звичайних батарейок їм дають назву Energizer.
Реклама бренду виявилася настільки жахливою, що покупці втрачали інтерес до даної продукції.
З 1956р. почалося оновлення асортименту продукції - були випущені батареї потужністю 9В, в 1958р. у продажу з'явилися заряджаються акумулятори та батарейки для радіо. Роком пізніше випускається стандартна алкалінова батарейка. Батарейка годинникова і для слухових апаратів випущені в 1960р. А в 1963р. нарешті-те почалося розвиток літій-іонних батарей.
В 1986г. производственную линию батареек "Energizer", покупает компания, которая занимается питанием для животных "Ralston-Purina", таким образом сформировалась современная компания. Но снова произошла неприятная ошибка, не удалась реклама, и продажи стали падать, т.к.продажей батарейки владелец занимался в первые, хотя и считался опытным коммерсантом.
И в это время, главный конкурент компания "Duracell", начала проявлять свою активность запустив рекламу, гласившую о том, что алкалиновые аккумуляторы служат дольше, чем батарейки "Energizer".
"Energizer" сделали в свою очередь попытку антирекламы, что в последствии станет решающим. Сюжет который заключался в том, что группа зайчиков (очень похожих на "Duracell") играющих на цимбалах, грубо прерывались наглым зайцем Energizer, играющем на барабане. С того момента батарейки Energizer стали ассоциироваться с розовым зайцем, все время играющем на барабане.
Эта реклама привлекла внимание, были как положительные так и отрицательные отзывы. Но из-за отрицательных отзывов, по решению руководства компании сотрудничество с рекламным агентом было прекращено.
На сьогоднішній день компанія "Energizer" продовжує зростати, хоча вже і не такими темпами, як раніше.