Бита торцевая магнитная 6-гранная WhirlPower HEX 10х65мм 5шт/уп, Торцевая бита, Магнитная бита торцевая
102 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 42020
+380 (68) 720-70-98
Киевстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біта торцева магнітна 6-гранна WhirlPower HEX 10х65мм 5шт/уп
Магнітна торцева біта WhirlPower призначена для загвинчування гвинтів з метричною різьбою та зовнішньою шестигранною головкою, а також довгих шурупів і покрівельних саморізів. Біта має хвостик HEX 1/4", що забезпечує стійкість до прокручування і передачу високого крутного моменту. Вбудований магніт утримує кріплення в головці, полегшуючи монтаж.

Переваги:
- Надійна фіксація шурупів завдяки вбудованому магніту
- Стійкість до прокручування завдяки хвостику HEX 1/4"
- Ідеальна для масового монтажу покрівельних саморізів
- Виготовлена з загартованої інструментальної сталі
Характеристики:
- Виробник: WhirlPower
- Країна виробник: Тайвань
- Матеріал: Загартована сталь
- Тип хвостика: HEX 1/4"
- Розмір: 10×65 мм
Комплектація
- Набір торцевих біт WhirlPower HEX 10×65 мм — 5 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpower |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип | Бита в торцевой головке |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Длина | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 102 ₴/упаковка


