


Нож складной Grand Way 6683 B13C (20/9см), Складаний ніж з кліпсою, Металевий складаний ніж
561 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41655
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний Grand Way 6683 B13C (20/9 см)
Складаний ніж Grand Way 6683 B13C — легкий та зручний інструмент із надійним клинком та практичною руків’ю скелетного типу. Ідеальний для швидкого та зручного використання в будь-яких умовах.

Переваги:
- Клинок довжиною 90 мм із стійкої до корозії нержавіючої сталі 420 з покриттям Paint
- Покриття Paint надає клинку додаткової краси та стійкості до подряпин
- Швидке та легке відкриття однією рукою завдяки шпенькам на клинку
- Невелика вага — всього 160 г для зручного носіння
- Надійний замок типу Liner Lock забезпечує безпеку під час роботи
- Зручна скелетна рукоять забезпечує комфортний захват
- Кліпса для надійного кріплення на кишені
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Складаний
- Загальна довжина: 200 мм
- Довжина леза: 90 мм
- Довжина руків’я: 110 мм
- Товщина леза: 3 мм
- Ширина леза: 26.7 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 52–55 HRC
- Поверхня леза: Paint
- Товщина руків’я: 10.5 мм
- Матеріал руків’я: Метал
- Наявність кліпси: так
- Тип замка: Liner Lock
- Наявність чохла: немає
- Вага: 160 г
Комплектація
- Складаний ніж Grand Way 6683 B13C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 160 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Різні кольори |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Стан | Новий |
| Товщина колодки (мм) | 10.5 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 26.7 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561 ₴


