



Ніж мисливський Grand Way 1603 (26,5/14см) + чохол, Ніж з фіксованим клинком, Туристичний ніж з чохлом
969 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40136
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1603 (26,5/14см) + чохол
Grand Way 1603 — це класичний фіксований мисливський ніж, призначений для надійного використання в походах та на природі. Він має естетичний вигляд, просту конструкцію та виготовлений з якісних матеріалів.

Особливості:
- Гарний, солідний зовнішній вигляд
- Велике лезо з нержавіючої сталі марки 420
- Надійна фіксована конструкція
- Зручне дерев’яне руків’я
- У комплекті — чохол із кордури
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип: мисливський ніж
- Загальна довжина: 265 мм
- Довжина леза: 140 мм
- Довжина руків’я: 125 мм
- Товщина леза: 2.1 мм
- Ширина леза: 33.4 мм
- Марка сталі: 420
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Покриття леза: Mirror Polish
- Товщина руків’я: 24.2 мм
- Матеріал руків’я: дерево
- Наявність чохла: так
- Матеріал чохла: кордура
- Вага: 145 г
- Ручна робота: ні
- Упаковка: картонна упаковка
Комплектація
- Ніж мисливський Grand Way 1603
- Чохол із кордури
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 420 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 265 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 145 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Товщина колодки | 24.2 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 33.4 мм |
| Товщина леза | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴


