



Мережевий зарядний пристрій Hoco C109A Fighter (1USB/18W/QC3.0) білий
74,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 34201
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
СЗУ Hoco C109A (білий) – швидкий і зручний спосіб зарядити сучасні гаджети, що живляться від електромережі 100-240 Вольт: смартфони та планшети, повербанки та бездротові колонки, електронні книги та блютуз -навушники, ліхтарі та фотоапарати і т.д. Модель має один вхід USB, який підійде для будь-яких типів кабелів для заряджання електроніки. Інтелектуальний баланс дозволить визначити потужність і силу струму, необхідні для кожного окремого пристрою. Завдяки високій потужності 18 Ватт і струму 3 Ампера, СЗУ допоможе заповнити заряд акумуляторів Ваших девайсів у найкоротші терміни.
Аксесуар підтримує функцію швидкого заряджання Quick Charge 3.0, Apple Fast Charge (AFC) та Huawei Fast Charge (FCP). Вбудований захист від перезаряду, перегріву і перепаду напруги вбереже як сам блок живлення, так і гаджет, що заряджається, у разі збоїв у роботі мережі. іншого негативного зовнішнього впливу.
Характеристики:
- Тип ЗУ: мережеве;
- Кількість портів USB: 1;
- Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0.6A;
- Вихід: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max);
- Інтелектуальний баланс;
- Багаторівнева система захисту;
- Матеріал виготовлення: ABS + вогнестійкий PC;
- Розміри: 76*45*24 мм;
- Вага: 33 г;
- Комплектація: СЗУ, упаковка.
Характеристики та зовнішній вигляд товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 76 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Напруга живлення | 100-240V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
- Ціна: 74,80 ₴


