
Ніж мисливський Grand Way 1020 (23/11,5см), Ніж 440C з гравіюванням
867 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31863
+380 (68) 720-70-98
Київстар (Viber)- +380 (95) 949-85-35Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський Grand Way 1020 (23/11,5см) + чохол
Grand Way 1020 – це мисливський ніж із надійним клинком з нержавіючої сталі марки 440 C та зручним дерев’яним руків’ям. Поєднує у собі практичність, витривалість і стильний вигляд, і стане чудовим вибором для туристів, мисливців або як подарунок.

Переваги:
- Оригінальний та привабливий дизайн
- Клинок із нержавіючої сталі 440 C високої якості
- Зручне руків’я з натуральної деревини
- Лазерне гравіювання з мисливською тематикою
- Стійкий до корозії та підвищеної вологості
- Вигідне поєднання ціни та якості
- У комплекті тканинний чохол
Характеристики:
- Виробник: Grand Way
- Тип ножа: Мисливський
- Загальна довжина: 230 мм
- Довжина леза: 115 мм
- Довжина руків’я: 115 мм
- Товщина леза: 2.7 мм
- Ширина леза: 28 мм
- Марка сталі: 440 C
- Твердість сталі: 57–58 HRC
- Поверхня леза: Mirror Polish
- Матеріал руків’я: Дерево
- Наявність чохла: Так
- Матеріал чохла: Тканина
- Вага: 136 г
Комплектація
- Мисливський ніж Grand Way 1020
- Тканинний чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Поверхня | Дзеркальна |
| Вага ножа | 136 г |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴


