
Сокира Grand Way 2760 (30/12,5 см)
693,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 31392
- +380 (95) 949-85-35Vodafone
Модель оснащена ергономічною рукояткою з гумопластику, що дозволяє не тільки комфортно тримати її у руці, але й зменшити віддачу при рубанні. Також на рукояті є насічка, що запобігає ковзанню сокири у руках. На кінці рукоятки є отвір для темляка або страхового шнура, що дозволяє надійніше утримувати її в руці під час роботи. Невелика вага та компактні розміри забезпечують зручність використання та перенесення сокири. У комплект входить міцний чохол із синтетичної тканини, завдяки чому сокиру легко зберігати, а також транспортувати в рюкзаку, похідній сумці або багажнику автомобіля.
Характеристики:
- Вид виробу: сокира;
- Призначення: спеціальне призначення;
- Марка сталі: 420;
- Твердість сталі: 52-55 HRC;
- Поверхня леза: BLACK OXIDE;
- Загальна довжина: 300 мм;
- Довжина рукояті: 125 мм;
- Ширина леза: 102 мм;
- Товщина леза: 3.4 мм;
- Вага: 308 г;
- Матеріал рукояті: гумопластик;
- Матеріал чохла: тканина.
Характеристики товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 102 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.308 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип сокири | Туристичний |
| Оміднений інструмент | False |
| Прогумований держак | True |
- Ціна: 693,60 ₴


